Nové partnerstvá v IKT

ICT proposers' Day predstavuje unikátnu možnosť predstaviť svoje projekty, prípadne zaujať svojou expertízou renomovaných partnerov s rozsiahlymi skúsenosťami v FP.

proposersDayPosterV dňoch 26. až 27. septembra 2012 sa vo Varšave konalo celoeurópske stretnutie výskumníkov, ktorí majú záujem aktívne participovať na projektoch v oblasti IKT v rámci 7.rámcového programu.

Ekonomická fakulta, ako úspešný riešiteľ týchto projektov tam mala tiež svoje zastúpenie prostredníctvom členov Katedry bankovníctva a investovania Františka Jankeho a Mojmíra Prídavka.

Podľa vyjadrení Františka Jankeho výborne zorganizované podujatie prinieslo mnoho zaujímavých príležitostí podieľať sa na riešení mnohých zaujímavých vedeckých ideí nielen prostredníctvom tohto rámcového programu ale aj iných grantových schém: "Počas dvoch dní sme nadviazali kontakty s partnermi z Portugalska, Španielska, Švajčiarska, Turecka, Fínska a Maďarska. Verím, že sa nám tak podarilo vybudovať základný kameň pre budúcu spoluprácu".

ICT proposers' Day: Varšava, oficiálna stránka: ec.europa.eu/ictproposersday/

František Janke je interným doktorandom na Katedre bankovníctva a investovania EkF TUKE, 055/602 32 79,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Mojmír Prídavok je interným doktorandom na Katedre bankovníctva a investovania EkF TUKE, 055/602 32 79,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Dnes je: 11.12.2018. Katedra bankovníctva a investovania, Ekonomická fakulta TU v Košiciach.